AirBNB? Een SLECHT IDEE!

Het is eerder vertoond. Idealisme dat ontaardt in parasitair winstbejag. Aibnb begon ooit als een mooi idee. Je gaat op  reis en je verhuurt je huis aan een buitenlandse gast. Een triple-win situatie. Jij bent er even uit. Een gelukkige toerist geniet de weelde van een huis …

…in plaats van een krap hotelkamertje – en je houdt er nog een zakcentje aan over ook.

Zoveel blijheid kan een bepaald soort van types, figuren, vogels, knakkers en snuiters natuurlijk niet ontgaan. Vooral het gerinkel van zakcentjes doet sommigen de oren spitsen.

Maandblad Quote heeft onderzoek gedaan. De resultaten zijn verontrustend. Een grote hoeveelheid sociale woningen wordt onttrokken aan de voorraad. Belastingen worden ontweken en ontdoken. De gemeente verzuimt toe te zien.

En die snuiters en types – vastgoedspeculanten en illegale hotelhouders – lopen weg met winst.

=>Lees er meer over bij Quote.

image003image005image006image008